fbpx
Lifestyle
Yayınlanan

VİNTAGE TARZI BOTLARIN MODASI

vintage tarzi moda resim 15
Yayınlanan
vintage tarzi moda resim 15

Eskimeyen tasarımları seviyorsanız, kış sezonunda da ayaklarınızı koruyacak kalitede bir ayakkabı arıyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Tasarımcılar modacılara 2019 kış sezonunda vintage tarzda modeller giymeleri için teklif verdiler.

İngiliz stilinin ikonik parçası Chelsea botlarında dekoratif unsurlar yoktur. Bu botlar genelde koyu renkten oluşur ve pürüzsüz deriden üretilir. Chelsea botların minimalist bir tarzı var. Her kıyafetle uyumlu kombin edebileceğiniz kusursuz renkleri ile hiçbir ayakkabı severin hayır diyemeyeceği türden bir ayakkabı tarzı. Dünyaca ünlü markaların bile vitrininde görebileceğiniz şık bir çift.

Brogue gibi ayakkabı tarzları ise gündelik ya da iş amaçlı kıyafetler ile iyi bir kombinasyon oluşturur.  Brogue ayakkabılar, etraftaki en çok yönlü seçeneklerden biridir. Bu ayakkabıların ayırt edici özelliği yapımında kullanılan her bir deri parçanın bir dizi delikten oluşmasıdır. Geleneksel kaliteli ayakkabıların modası asla geçmiyor. Rugan ya da deri haliyle çevrenizde görebileceğiniz şık bir model. Eskitme görünümlü olanlar ise bizim favorilerimizden.

Sportif botlara delince, aktif bir yaşam tarzı sürdüren gençler soğuğa ve neme dayanıklı kaliteli dokulardan oluşan spor tarzı ayakkabıları tercih ediyor. Günümüzde tanınmış tasarımcılar koleksiyonlarında bu ayakkabıları klasik kıyafetlerle giymeyi öneriyorlar.

Punk tarzı da buna belki bir örnek olabilir.  Asi stilin simgesi olan Punk tarzı kış sokaklarına da yansıdı. Cesur ve zor bir tarz olan punk tarzından ilham alan tasarımcıların başında Vivienne Westwood geliyor.

Her kombinin altına uyum sağlayabilecek, güçlü adımlar atabileceğiniz şık bir botunuz mutlaka raflarınızda olmalı. 2021 kış sezonunda favoriniz haline gelecek botlarınızı sayfamızdan bulabilirsiniz.

Sohbete katılın

Kaydır

ALIŞVERİŞ ÇANTASI 0

İstek listesi

Oturum

Bir hesap oluşturun

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

×